Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběhy pozemské i mimozemské

tyto příběhy mi přicházejí z vyšších dimenzí proto, abych lidem pomohla, anebo abych se o něčem poučila. Příběhy, o které se smím podělit zde zveřejňuji.Jména bytostí  byla změněna

paní Jana

paní Jana byla před x stoletími přistála společně s výpravou bojovníků z Vesmíru v Jižní Americe. Její soukmenovci chtěli vyhubit lidi, aby sami mohli na Zemi žít, paní Jana se lidí zastala a byla zabita. Od té doby se inkarnuje na Zemi. Bytosti její rasy znovu odlétly a jsou uctíváni jihoamerickými Indiány jako Bohové. Paní Jana ve svých minulých inkarnacích bývala často v Jižní Americe čarodějem a tím pádem v kontaktu se svými bývalými druhy. Bojovníci z Vesmíru jsou dnes již mírní a paní Jana se po smrti svého fyzického těla k nim připojí.

Michal

Michal je kluk, sedmák. Rodiče s ním mají velké starosti, Je nadprůměrně inteligentní, ale učit se nechce, baví ho jenom auta a chtěl by pořád jenom cestovat. Taky nechápe, že "teď musí zabrat, a potom se bude mít dobře". Michal byl totiž v minulém životě řidičem kamionu, mladý chlap, plánoval svatbu se svou milou. Aby měli hodně peněz do začátků, vzal jednu jízdu navíc a při té jízdě měl nehodu, na místě byl mrtvý. Ještě jako duch musel sledovat, jak si jeho milá bere jeho kolegu za manžela. Nyní je inkarnovaný v těle zas, a chce si dožít kamioňácký život. Na řeči "teď zaber a pak se budeš mít dobře" nedbá, protože takhle "rozumný" byl v životě minulém a stálo ho to život. Rodiče teď ví, proč je Michal jiný a už ho nenutí do věcí, které nechce dělat. Vztahy mezi Michalem a rodiči se urovnaly.Michal se začal učit, navštívil veletrh středních škol a chtěl by jít na gymnázium

pan Ladislav

pan Ladislav má fobii z výšek a taky z pavouků. Není divu. V době stěhování národů byl mladou dívkou slovanského kmene. Byl vybrán jako oběť bohyni, aby kmen vyváznul z nebezpečí. Způsob oběti bylo svržení do propasti. Obětován byl i v  další inkarnaci. Bylo to ve Střední Americe ve středověku, kdy mezi sebou válčily indiánské kmeny. Pan Ladislav byl synem náčelníka a intrikou padnul do léčky a do zajetí. Byl vyzván náčelníkem kmene, který ho zajal, aby vyzval svůj kmen, aby se podvolil přemožitelům. Pan Ladislav odmítnul a byl obětován na přivolání vítězství. Způsob oběti bylo zabití jedovatými pavouky. Pan Ladislav už ví, proč má tyto fobie a naučil se s nimi lépe žít.

pan Bedřich

pan Bedřich je i soustavně terorizován svou svou bývalou tchýní a bývalou manželkou, k teroru používají i jejich děti, které mají ve střídavé péči a se kterými manipulují. Útočí i na současnou partnerku pana Bedřicha a to i v době, kdy byla těhotná. Mladší z žen si našla nového přítele, agresivního burana, který panu B. vyhrožuje fyzickým napadením.
Starší z žen byla v minulém životě upálená jako čarodějnice. Pan B byl kněz, který se zúčastnil její vraždy ( neříkám popravy, protože upálení "čarodejnic" byla vražda ), fungoval u toho jako jakési křoví, stál v procesí a držel v ruce nějakou církevní rekvizitu. Ona umírala na hranici a koukala na něj, byl posledním člověkem, kterého jako živá viděla a přísahala, že se pomstí.Do tohoto života šla s plánem se pomstít a Vesmír jí to dovolil, protože jako " čarodějnice" strašlivě trpěla.Její dcera byla její dcerou i tehdy a je jakousi její loutkou. Starší z žen si objednala i toho agresivního burana, jako pomocníka ve své pomstě. Pan B když šel do tohoto života souhlasil s tím, že její pomstou bude trpět a navíc si po vzoru Ježíše na sebe vzal a i cizí vinu že bude jakýmsi nástrojem vykoupení lidí, co se zúčastnili inkvizičních procesů. Když jsem mu to řekla, chce toto změnit, protože mu došlo, že s tímto souhlasil, protože se nemá rád. Přišlo mi, že cesta ven je ta, že se bude zabývat svým původním posláním, léčit lidi zemskou energií, jeho duše je původem zemský čert.


Kousek mého příběhu

léta jsem měla potíže s krční páteři, blokace, migrény, chodila na rehabilitace, musela jsem na krku nosit molitanový límec nebo aspoň šátek, a to i v létě, na krk mi zezadu nesmělo fouknout,jinak okamžitě začala migréna. Před časem jsem měla klienta, který je taky senzibil. Na závěr setkání mi řekl, že má ze mně pocit, jako bych měla hlavu oddělenou od těla. Pak mi přišla vzpomínka, že mi ve středověku setnuli hlavu. Poté co mi přišlo, kde je příčina mých potíží, límec ani šátek nosit nemusím.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář